Wybielanie zębów

Metody wybialnia zębów

 Wybielanie zębów przy pomocy lasera


W tej metodzie wybielanie odbywa się podczas wizyty stomatologicznej. Nałożony żel wybielający aktywowany jest przy pomocy światła lasera. Wybielanie nakłada się  na zęby 2-3 razy podczas wizyty. Zaletą tej metody jest uzyskanie zmiany koloru zębów w krótkim czasie. Jest to metoda bezpieczna. Sam preparat wybielający ma kontakt z zębami jedynie przez 15-45 minut. Cała wizyta trwa około godziny.

 Wybielanie przy pomocy nakładek- metoda domowa


 W tej metodzie Pacjent otrzymuje indywidualnie przygotowane przez technika nakładki, do których aplikowany jest  żel wybielający. Pacjent samodzielnie po odpowiednim instruktażu stosuje nakładki w domu, najczęściej nocą podczas snu. Czas wybielania wynosi od kilku do kilkunastu dni w zależności od efektu jaki Pacjent chce uzyskać.

Wyposażenie

Laser stomatologiczny


Biostymulacja laserowa jest skuteczną formą leczenia zapalneń błony śluzowej jamy ustnej wspomagający tradycyjne metody leczenia. 

Laser pomaga w gojeniu aft, owrzodzeń, likwiduje ból oraz zapalenie. Laseroterapia stosowana jest również w okresie pozabiegowym powodując znaczne przyspieszenie gojenia, jak również minimalizuje ryzyko powikłań pozabiegowych.

Miludent

Ul. Baczyńskiego 15/20

38-200 Jasło

tel. 606 384 106

ALL RIGHTS RESERVED ©  2018

OK

Ta strona używa ciasteczek. Więcej informacji