lek. dent. Michał Lubaś

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2005 roku. Realizując program nauczania aktywnie uczestniczył w kole naukowym protetyki stomatologicznej  odkrywając w tej dziedzinie stomatologii swoją pasję. Kontynuując swoje zamiłowanie podjął współpracę ze specjalistą protetyki stomatologicznej doktorem Wojciechem Kolanko, właścicielem Kliniki Stomatologicznej „KOLADENT” w Krośnie. 

Na przestrzeni 11 lat aktywności zawodowej udało mu się znacznie wzbogacić swoją wiedzę i umiejętności kliniczne, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy.

Już jako młody adept stomatologii intensywnie poszerzał swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach i sympozjach.

Od 2006 roku członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oddziału Krośnieńskiego. Będąc aktywnym uczestnikiem zjazdów wygłosił kilka referatów:

„Licówki porcelanowe”,

„Cementowanie  uzupełnień pełnoceramicznych”,

„Materiały wyciskowe stosowane w protetyce uzupełnień stałych”


W 2008 roku założył gabinet stomatologiczny „MILUDENT” w Jaśle, który obecnie działa na zasadach podmiotu leczniczego.


W 2009 roku rozpoczął specjalizację z dziedziny protetyki stomatologicznej pod kierownictwem lekarza dentysty Wojciecha Kolanko w Krośnie. Dyplom specjalisty uzyskał w roku 2014.


W swojej codziennej pracy lekarza dentysty kieruje się wyjątkową dokładnością i empatią w stosunku do swoich pacjentów.

Publikacje

Certyfikaty

Miludent

Ul. Baczyńskiego 15/20

38-200 Jasło

tel. 606 384 106

ALL RIGHTS RESERVED ©  2018

OK

Ta strona używa ciasteczek. Więcej informacji